Co nas wyróżnia?

dzieci

Najbardziej cieszy nas, gdy po latach nasz absolwent lub absolwentka, a nierzadko także kiedyś mama lub tata a dziś babcia czy dziadziuś, przyprowadzają do nas swoje pociechy, bo "nie wyobrażają sobie innego przedszkola" niż nasze. To bardzo miłe, ale też niezwykle zobowiązujące.


Staramy się jak najlepiej potrafimy współpracować z rodzicami "naszych" dzieci. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie, korzystamy z ich rad i wskazówek. Jednocześnie poprzez konsultacje pełnione przez każdą z nauczycielek oraz zwyczajne rozmowy przekazujemy na bieżąco nasze obserwacje.


Cieszymy się, że przy posesji przedszkola mamy piękny i całkiem spory parking, dzięki czemu dzieci są bezpiecznie przywożone i zabierane do domu.


Wychodząc od rodziców, idziemy z naszymi dziećmi dalej - w Sandomierz i poza miasto. Chętnie podejmujemy współpracę, która przynosi korzyści naszym podopiecznym. Dlatego zapraszamy do nas policjantów i żołnierzy, strażaków i studentów - wszytkich, którzy mogą swoją obecnością zaciekawić dzieci i nauczyć je czegoś nowego. Kilka razy w roku gościmy teatry dla dzieci, organizujemy warsztaty malarskie, fotograficzne, rzeźbiarskie.


Nie trzymamy dzieci tylko w murach przedszkola, ale chętnie wybieramy się z nimi do leżącego zaraz za ogrodzeniem parku Piszczele lub parku miejskiego. Dzieci poznają także tajniki gotowania w "Naszym Kuchcikowie" oraz rozwijają swoje pasje na kółku plastycznym. Wszystkie wymienione formy są nieodpłatne.


Dużo można by jeszcze pisać - najlepiej do nas się wybrać i zobaczyć samemu. Zapraszamy!